Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01/05/2024, 15:00

Курс валют

Історія школи(продовження)

...Назад

Освітні послуги дітям з особливими потребами  в школі – інтернаті надають 46 педагогів -28 вчителів та 18 вихователів.  З них - 27 дефектологів(сурдопедагогів та логопедів), 13 мають звання «Старший вчитель», 3 методисти, 20 – спеціалістів вищої категорії, 13- спеціалістів першої категорії,  2 – " Відмінники освіти".

Навчально-виховний процес дітей з особливими потребами  здійснюється у тісному взаємозв’язку з медичним обслуговуванням  та соціальною реабілітацією, яке  проводять 2 лікарі та  медична сестра та вчитель  лікувальної фізкультури (ЛФК), вчитель фізкультури.

У школі для цього діє :

зал  лікувальної фізкультури;

1  тренажерний  зал;

Медичний кабінет

Школа-інтернат особливу увагу приділяє  вихованню в учнів любові до праці, вміння використовувати набуті знання і вміння у повсякденному житті, формуванню навичок допрофільної трудової підготовки за професіями «швейна справа» та «столярна справа», добре орієнтуватися у світі професій з метою вибору найбільш  оптимального щодо індивідуальних особливостей життєвого шляху.

Працюючи над реалізацією концепції виховної роботи , педагогічний колектив організовує і  проводить загальношкільні виховні заходи, а також працює над інтеграцією виховних впливів в пізнавальних гуртках за інтересами, колективних творчих справах, де враховується особистість кожного вихованця, його здібності, інтереси.

Щорічно учні школи беруть участь у районних та обласних конкурсах в Хмельницькому УТОГ, конкурсах організованих благодійним фондом «Щедрик - Ведрик». Танцювальний колектив «Перлинка»у 2011р.став лауреатом Другої премії в жанрі хореографія  під час участі у Фестивалі мистецтв  у м. Ялта.

Роботи вихованців,з швейної та столярної справи, образотворчого мистецтва, експонуються на районних та обласних виставках робіт народних умільців та займають призові місця.

На сьогодні школа-інтернатце заклад, який  у комплексі забезпечує дітям з обмеженими можливостями їх майбутнє, вселяє віру батьків, що діти зможуть жити в суспільстві, серед людей, долаючи труднощі складного життя

«  Травень 2024  »
Радіо
Друзі сайту